Asystent instruktora szkolenia psów / trenera psów (I stopień)

Informacje o kursie:

Po ukończeniu kursu i zadaniu egzaminu każdy uczestnik szkolenia zdobędzie tytuł ASYSTENTA INSTRUKTORA SZKOLENIA PSÓW / TRENERA PSÓW. Uzyskane dokumenty są zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, z ustawą o sporcie oraz z przepisami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ponadto są w pełni akceptowane w całej Unii Europejskiej.

Ukończenie szkolenia I stopnia daje wiedzę i umiejętności wystarczające do realizacji zadań asystenta współpracującego z Instruktorem Szkolenia psów, oraz szkolenia własnych zwierząt.

NARODOWY INSTYTUT KSZTAŁCENIA jest również wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.18/00068/2017, co umożliwia osobie bezrobotnej uzyskanie dofinansowania przez Urząd Pracy na udział w szkoleniu.

Każdy kursant po zakończeniu szkolenia otrzymuje certyfiakt, zaświadczenie oraz legitymację umozliwiającą podjęcie pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Kurs asystenta instruktora (I stopień) przeznaczony jest dla:

• Osób, które chcą zostać asystentami trenera w psiej szkole, przedszkolu.
  • Osób chętnych do szkolenia psów.
  • Pracowników i wolontariuszy schronisk oraz domów tymczasowych.
  • Właścicieli hoteli dla psów.
  • Osób, które chcą wykorzystać zdobyte umiejętności zarówno w pracy zawodowej jak i szkoleniu własnych psów.

Cena szkolenia

890zł

Zaufali nam:

Szczegóły:

Co musisz zrobić?

1. ZAPISZ SIĘ, WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
  2. OPŁAĆ SZKOLENIE. Za pomocą sytemu płatności Przelewy24 lub zwykłym przelewem na nr konta: 87 1240 2340 1111 0010 5339 4009 w tytule wpisując: „imię, nazwisko, rodzaj kursu”
  3. UCZ SIĘ, ROZWIĄŻ TEST ORAZ NAPISZ PRACĘ ZALICZENIOWĄ.
  4. WYŚLIJ SKAN ZDJĘCIA.
  5. ODBIERZ SWOJE DOKUMENTY.

1. Kynologia (m.in. udomowienie psa oraz proces kształtowania się ras, podstawy z zakresu wiedzy na temat zachowania psa,  rola zmysłów w postrzeganiu świata przez psy, kryteria wyboru psa);

2. Szkolenie psa – teoria  (m.in. podstawy teorii uczenia, stosowanie klikera, sposoby uczenia oraz metody szkolenia psa, eliminacja złych nawyków u psów);

3. Szkolenie psa –stosowanie zasad szkolenia w praktyce (m.in. utrzymanie kontaktu wzrokowego, podstawowe komendy (np. zostań, stój, siad, leżeć), prawidłowa zabawa z psem, chodzenie z psem przy nodze lub na luźnej smyczy).

Kurs przeznaczony jest dla osób, które:

• mają ukończone 18 lat
  • chcą otrzymać tytuł Asystenta Instruktora Szkolenia Psów / Tresera Psów
  • są miłośnikami psów i chciałyby pracować w przyszłości z psami
  • materiały szkoleniowe
  • egzamin
  • wydanie dokumentów (zaświadczenie, certyfikat, legitymacja)

Narodowy Instytut Kształcenia
ul. 3 Maja 15, 38-500 Sanok