Kurs felinoterapii

Informacje o kursie:

Po ukończeniu kursu i zadaniu egzaminu każdy uczestnik szkolenia zdobędzie tytuł FELINOTERAPEUTY. Uzyskane dokumenty są zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, z ustawą o sporcie oraz z przepisami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ponadto są w pełni akceptowane w całej Unii Europejskiej.

Szkolenie umożliwia zdobycie uprawnień zawodowych w zakresie Felinoterapii, które pozwalają na pracę z kotami w usprawnianiu osób chorych i niepełnosprawnych, zarówno starszych, jak i dzieci. 

NARODOWY INSTYTUT KSZTAŁCENIA jest również wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.18/00068/2017, co umożliwia osobie bezrobotnej uzyskanie dofinansowania przez Urząd Pracy na udział w szkoleniu.

Każdy kursant po zakończeniu szkolenia otrzymuje certyfiakt, zaświadczenie oraz legitymację umozliwiającą podjęcie pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Cena szkolenia

od 990zł

Zaufali nam:

Szczegóły:

Co musisz zrobić?

 1. ZAPISZ SIĘ, WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
 2. OPŁAĆ SZKOLENIE. Za pomocą sytemu płatności Przelewy24 lub zwykłym przelewem na nr konta: 87 1240 2340 1111 0010 5339 4009 w tytule wpisując: „imię, nazwisko, rodzaj kursu”
 3. UCZ SIĘ, ROZWIĄŻ TEST ORAZ NAPISZ PRACĘ ZALICZENIOWĄ.
 4. WYŚLIJ SKAN ZDJĘCIA.
 5. ODBIERZ SWOJE DOKUMENTY.

1. Felinologia (m.in. udomowienie kota, zachowanie kota oraz naturalne wzorce tych zachowań, poszczególne etapy w rozwoju kota, rola zmysłów u kotów, proces ich socjalizacji oraz sposoby komunikacji);

2. Felinoterapia (m.in. historia, felinoterapia jako terapia z udziałem kota, główne cele felinoterapii, wpływ posiadania kota na zdrowie człowieka);

3. Testy predyspozycji stosowane w Felinoterapii (m.in. wybór kota do Felinoterapii, opis ras kotów, prowadzenie zajęć z kotem);

4. Praca Felinoterapeuty (m.in. charakterystyczne miejsca i odbiorcy felinoterapii: zakłady penitencjarne, domy opieki społecznej, hospicja).

Kurs przeznaczony jest dla osób, które:

 • mają ukończone 18 lat
 • chcą poznać metodę felinoterapii i otrzymać tytuł Felinoterapeuty
 • chcą wykorzystać poznaną metodę felinoterapii w swojej pracy (np. terapeuci, psychologowie, pedagodzy)
 • są właścicielami kotów i chcieliby je nauczyć pomagać innym ludziom (np. ludziom niepełnosprawnym, z depresją, itp.)
 • materiały szkoleniowe
 • egzamin
 • wydanie dokumentów (zaświadczenie, certyfikat, legitymacja)

Narodowy Instytut Kształcenia
ul. 3 Maja 15, 38-500 Sanok
NIP: 687 192 36 04
biuro.mojekursyonline@gmail.com
biuro@mojekursyonline.pl
tel. +48 790 357 747