Instruktor szkolenia psów / tresera psów (I i II stopień)

Informacje o kursie:

Po ukończeniu kursu i zadaniu egzaminu każdy uczestnik szkolenia zdobędzie tytuł INSTRUKTORA SZKOLENIA PSÓW / TRENERA PSÓW. Uzyskane dokumenty są zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, z ustawą o sporcie oraz z przepisami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ponadto są w pełni akceptowane w całej Unii Europejskiej.

Szkolenie umożliwia zdobycie uprawnień zawodowych w zakresie Instruktora Szkolenia Psów / Trenera Psów, które pozwalają na pracę jako instruktor z psami, a także z ich właścicielami w różnej formie: zarówno zajęć indywidualnych, jak i zajęć grupowych.

NARODOWY INSTYTUT KSZTAŁCENIA jest również wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.18/00068/2017, co umożliwia osobie bezrobotnej uzyskanie dofinansowania przez Urząd Pracy na udział w szkoleniu.

Każdy kursant po zakończeniu szkolenia otrzymuje certyfiakt, zaświadczenie oraz legitymację umozliwiającą podjęcie pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Kurs trenerski I + II stopień przeznaczony jest dla: 

 • Tych, którzy chcą w profesjonalny sposób zająć się szkoleniem psów.
 • Tych, którzy chcą poznać  metodę klikerową.
 • Tych, którzy chcą zostać instruktorami szkolenia psów / trenerami psów
 • Tych, którzychcą prowadzić własną szkołę lub przedszkole dla psów.
 • Właścicieli hoteli dla psów, pet sitterów, groomerów.
 • Pracowników i wolontariuszy schronisk, domów tymczasowych.
 • Tych, którzy chcą zdobyć kwalifikacje trenera psów sopień I i II – zawód trenera psów / instruktora szkolenia psów.

Cena szkolenia

1190zł

Zaufali nam:

Szczegóły:

Co musisz zrobić?

 1. ZAPISZ SIĘ, WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
 2. OPŁAĆ SZKOLENIE. Za pomocą sytemu płatności Przelewy24 lub zwykłym przelewem na nr konta: 87 1240 2340 1111 0010 5339 4009 w tytule wpisując: „imię, nazwisko, rodzaj kursu”
 3. UCZ SIĘ, ROZWIĄŻ TEST ORAZ NAPISZ PRACĘ ZALICZENIOWĄ.
 4. WYŚLIJ SKAN ZDJĘCIA.
 5. ODBIERZ SWOJE DOKUMENTY.

1. Kynologia (m.in. udomowienie psa oraz proces kształtowania się ras, podstawy z zakresu wiedzy na temat zachowania psa, etapy rozwoju z uwzględnieniem okresów szczególnej wrażliwości u psa, rola zmysłów w postrzeganiu świata przez psy, kryteria wyboru psa, strach i agresja u psów, wpływ żywienia na zachowanie zwierząt, założenie oraz prowadzenie psiego przedszkola/szkoły);

2. Szkolenie psa – teoria (m.in. podstawy teorii uczenia, stosowanie klikera, sposoby uczenia oraz metody szkolenia psa, uzależnienie pracy od indywidualnych możliwości psa, praca nad sposobem wykonywania ćwiczeń, ich urozmaiceniem i uatrakcyjnieniem, wpływ różnych czynników oddziałujących na psa w trakcie procesu uczenia, eliminacja złych nawyków u psów);

3. Szkolenie psa – stosowanie zasad szkolenia w praktyce (m.in. utrzymanie kontaktu wzrokowego, podstawowe komendy (np. zostań, stój, siad, leżeć), prawidłowa zabawa z psem, chodzenie z psem przy nodze lub na luźnej smyczy, zabiegi pielęgnacyjne psów, zachowanie psa w stosunku do osób obcych). 

Kurs przeznaczony jest dla osób, które:

 • mają ukończone 18 lat
 • chcą otrzymać tytuł Instruktora Szkolenia Psów / Tresera Psów
 • są miłośnikami psów i chciałyby pracować w przyszłości z psami
 • materiały szkoleniowe
 • egzamin
 • wydanie dokumentów (zaświadczenie, certyfikat, legitymacja)

Narodowy Instytut Kształcenia
ul. 3 Maja 15, 38-500 Sanok
NIP: 687 192 36 04
biuro.mojekursyonline@gmail.com
biuro@mojekursyonline.pl
tel. +48 790 357 747